• آدرس پستی: كرمانشاه، 22بهمن، ميدان مركزی، كوی 130، پلاك 5 كانون وكلای دادگستری كرمانشاه
  • شماره های تماس: 38461604-083 | 38461442-083 | 38461444-083 | فکس: 38461446-083
main logo

نایب رییس کانون وکلای کرمانشاه هشدار داد: وکلا مراقب کلاهبرداران باشند

نایب رییس کانون وکلای کرمانشاه هشدار داد: وکلا مراقب کلاهبرداران باشندنایب رییس کانون وکلای دادگستری استانهای کرمانشاه و ایلام به وکلا هشدار داد که مراقب کلاهبرداران باشند.

بابک عزیزی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: به تمامی وکلا به ویژه وکلای جوان و کم تجریه استان هشدار می دهم که مراقب کلاهبردارانی که قصد دارند از طریق خودپردازهای ATM و در جریان پرداخت حق الوکاله حساب های آنان را خالی کنند، باشند.

وی ادامه داد: این کلاهبرداری ها به این طریق است که شخصی با وکلا تماس می گیرد و اعلام می کند که در خارج از کشور و عمدتا دبی است و می خواهد که آن وکیل، وکالت پرونده ای خاص را برای او بر عهده گیرد.

عزیزی تصریح کرد: در این شرایط فرد کلاهبردار، وکیل را برای پرداخت حق الوکاله به پای دستگاه های خودپرداز ATM می کشاند و اعلام می کند که چون خارج از کشور است باید از طریق حساب ارزی مبلغ را به حساب ریالی وکیل واریز کند و از او می خواهد که کدهایی را در دستگاه وارد کند و به این طریق وکیل را فریب داده و با استفاده از همان کدها کلیه موجودی وکیل را به حساب خود منتقل می کند.

نایب رییس کانون وکلای دادگستری استانهای کرمانشاه و ایلام گفت: به تمام وکلا توصیه می کنم که به هیچ وجه چنین وکالت هایی را قبول نکنند.

وی تاکید کرد: تاکنون به این شیوه کلاهبرداری های بسیاری از وکلای ایرانی صورت گرفته است.