19مرداد 1397

مراسم گرامی داشت روز خبرنگار با حضور هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه

به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار، مراسمي با حضور  هيات مديره محترم كانون و جمعي از خبرنگاران و روزنامه نگاران استان و اعضاي كميسيون روابط عمومي كانون وكلاي دادگستري كرمانشاه برگزار گرديد.
در اين نشست رياست محترم كانون ضمن گرامي داشت ياد و خاطره شهداي خبرنگار و عرض تبريك خدمت حضار و تبيين جايگاه شامخ خبرنگاران به عنوان  فعالان عرصه آگاهي بخشي، به ارائه گزارش عملكرد كانون در بازه زماني تصدي هيات مديره اخير پرداختند. ايشان در سخنان خويش به  تعاملات گسترده كانون و نهادهاي مختلف در دوره جديد و خصوصاً تعمیق روابط فی مابین با دادگستري استان تاکید نمودند و اشعار داشتند كانون وكلاي دادگستري استان كرمانشاه در جهت صيانت از حقوق مردم از هيچ كوششي فروگذار نخواهد كرد. روح الله وکیلی در ادامه بیان داشت همانطور که در دیدار با استاندار محترم نیز عنوان گردید کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه آمادگی خویش در باب همکاری و هدایت امور حقوقی دوائر دولتی  و ارائه خدمات وکالتی و مشاوره ای در پرونده های مطروحه له یا علیه ایشان را در راستای صیانت از بیت المال  مجدداً اعلام می دارد. ايشان همچنين به اقدامات در خور تحسين كانون در راستاي ياري رساني به هم استاني هاي عزيز شهرهاي زلزله زده و حمايت دلسوزانه از برخي اقشار تحت پوشش بهزيستي  اشاره نمودند و در خاتمه از ارباب جرايد تقاضا نمودند در جهت اطلاع رساني و پيگيري حقوق هم استاني ها و همشهريان عزيز خصوصاً در مواردي چون تعيين تكليف وضعيت شهردار كرمانشاه، بيش از پيش كوشا باشند و بر آمادگي كانون وكلا در جهت پاسخگويي به سوالات حقوقي همشهريان عزيز كه توسط رسانه ها به كانون منعكس مي شوند، تاکید نمودند.
در ادامه جناب اقاي تجري عضو محترم هيات مديره در پاسخ به سوالات مطروحه در باب عملكرد كانون در دوره جديد و دستاوردهاي هيات مديره فعلي  و نيز اقدامات صورت گرفته در باب ساختمان كانون  بيان داشتند  كه هيات مديره حاضر با ايجاد تحولاتي در كميسيون های کانون در مواردی چون آموزش وکلا، امور رفاهی ایشان خصوصاً تاسیس صندوق قرض الحسنه وکلا، دوره های آموزشی حقوق شهروندی، توسعه وكالت هاي تسخيري و معاضدتي و موارد بسیار دیگر که در این مقال نمی گنجد فعالیت های حائز اهمیتی را انجام داده است. سوای این موارد ايشان با اشاره به اقدامات ارزنده هيات مديره و خصوصا رياست كانون جناب اقاي وكيلي در راستاي اخذ مجوزهاي لازم در جهت تغيير كاربري زمين كانون، واقع در بلوار شهيد كشوري، ارزش اين فعاليت ها را با عملكرد دوساله يك هيات مديره قابل مقايسه دانستند و خاطر نشان ساختند که کانون وکلا در دوره جاری تلاش بسیاری در باب بهبود جایگاه وکلا در جامعه و احقاق حقوق مردم نموده است.
نشست مذكور با ضيافت ناهار به ميزباني رياست كانون به همراه اعطاي هدايايي به مدعوين رسانه اي از سوي ايشان خاتمه يافت.
 
روابط عمومي كانون وكلاي دادگستري استان كرمانشاه